USMF
"Nicolae Testemiţanu"

Catedra 
Biologie moleculară şi
Genetică umană

Joi, 16.08.2018, 09:52
Logged in as Oaspete | Group "Oaspeţi"Welcome Oaspete | RSS

Home Coruptia la examen - ForumMy profileRegistrationLog outLogin
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Procesul didactic » Examen BM » Coruptia la examen
Coruptia la examen
Ati reusit sa influientati nota la examenul BM?
bimogeum Data: Joi, 11.06.2009, 17:00 | Mesaj # 1
Admin
Grup: Administrator
Repuţatie: 42 []
Statut: off-line
Continuam sa apreciem nivelul presupusei coruptii in USMF. Voteaza persoanele care au sustinut examenul.

Mediocrity knows nothing higher than itself, but talent instantly recognizes genius. Sir Arthur Conan Doyle

miroslav Data: Marţi, 19.01.2010, 20:39 | Mesaj # 2
Nivel 1
Grup: Utilizatori
Repuţatie: 1 []
eu inca nu ma-m intilnit cu un asemenea fenomen. si nici nu shtiu daca el cumva exista si se manifesta)))

Roddicutza Data: Marţi, 23.02.2010, 19:43 | Mesaj # 3
Nivel 1
Repuţatie: 2 []
Miro................. imi permit sa te contrazic
Nu pot spune, ca cu asa fenomen m-am intilnit la Catedra de Biologie....................dar iak la alte catedre, mi s-a spus pretul in fata, ba mai mult, cind studentul X s-a dus cu suma Y, cu tupeu i s-a raspuns ca e cam prea putin.
Dur, dar adevarat!

Kristishka Data: Luni, 30.05.2011, 20:08 | Mesaj # 4
Nivel 1
Repuţatie: 1 []
ma bukur ka la catedra de BM shi GU nu am auzit de coruptie shi de chestii cu cumatrism, la alte catedre despre asta chiar se vorbeshte liber, deshi cum spun toti profesorii coruptia shi medicina nu sunt compatibile... din partea, eu consider ka katedra de bm shi gu este cea mai mediatizata, cea mai bna catedra, nu se compara cu altele, unde studentului nu i se permite sa-shi manifeste cunoshtintele pe deplin.
nush ce ma ashteapta mai departe, dar pina la moment, catedra data shi obiectele ce se predau ma intereseaza cel mai mult (kiar mai mult decit anatomia)
multumesk shefului de catedra shi tuturor profesorilor din kadrul ei ( in special d-nei Capcelea Svetlana) pt toate cunoshtintele acordate shi toate staruintele depuse in dezvoltarea studentului ca viitor medic

andrei20121993 Data: Duminică, 20.01.2013, 22:22 | Mesaj # 5
Nivel 1
Repuţatie: 0 []
cunosc persoana care a platit deja examenul de la biologie si urmeaza sa-l sustina pe 24, eu ma pregatesc sa vedem ce va iesi
smile

bimogeum Data: Miercuri, 23.01.2013, 14:09 | Mesaj # 6
Admin
Grup: Administrator
Repuţatie: 42 []
andrei20121993, Curios sa aflu si cum se numeste persoana respectiva. Desi sanse nu sunt....

Mediocrity knows nothing higher than itself, but talent instantly recognizes genius. Sir Arthur Conan Doyle

Forum » Procesul didactic » Examen BM » Coruptia la examen
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Nume:
Conţinutul mesajului:
Smiles
Obţiunile mesajului:

Cod securitate:

Copyright IgC © 2018